niedziela, 10 kwietnia 2016

Wisiorek #16 i garść ogłoszeń.


Jak zapewne część z was wie w piątek były wyniki konkursu w którym brałam udział, zostałam wyróżniona :) Bardzo się cieszę, chociaż przyznam, że w pierwszej chwili byłam nieco rozczarowana. Jakkolwiek, wyróżnienie spośród dziewięćdziesięciu kilku prac jest nie lada osiągnięciem jak na pierwszy raz. Z niecierpliwością oczekuję na kolejne tematy :)
Poza tym chciałam poinformować, że w przyszłą niedzielę (17 kwietnia), można będzie pooglądać moje prace  na HandMade In Galway- Indoor Market. 
Będę tam w godzinach 12-18
(może zniknę odrobinę wcześniej, jeśli będzie spokojnie).
Tutaj więcej informacji: https://www.facebook.com/events/500266750156994/

I na sam koniec informuję, że do końca kwietnia w moim sklepiku na Etsy jest wyprzedaż. Wszystkie ceny -20% po wpisaniu kodu: SPRINGSALE
Na chwilę obecną nie ma w sklepiku zbyt wielu rzeczy i plan był taki, że w tym tygodniu dodam wszystkie swoje wyroby, ale wyskoczył Market więc przypuszczam, że do przyszłego tygodnia nie znajdę na to czasu. Tydzień przed wyjazdem zawsze jest bardzo pracowity, uzupełnianie braków, metkowanie etc. Tylko Ci którzy tego kiedyś próbowali wiedzą o co chodzi ;)
Postaram się również wklejać linki przy konkretnych postach dla lepszej nawigacji.
Aktualnie trwają prace nad "połączeniem" (z braku lepszego słowa) moich stron, liczę na to, że za najdalej kilka tygodni wszystko będzie miało ręce i nogi. 

A teraz w końcu to po co tu jesteśmy ;)
Dziś chciałam zaprezentować kolejny wisiorek.
Kolorystyka wiosenna: szafir i cytryna.
Materiały: kaboszon akrylowy, koraliki Fire Polish, koraliki Toho, chwost jedwbny. Krawatka i łańcuszek metalowe w kolorze srebrnym. Pokszyty i podklejony filcem. Zaimpregnowany.


I na koniec bonusik ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz